top of page

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Apartamenty

       Apartamenty A1, A2 i A3 położone są na parterze. Maja własne ogródki i tarasy z ekspozycją południową. Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. Wszędzie ogrzewanie podłogowe i kominki.

 

    A1  -  apartament trzypokojowy, sklada sie z dwoch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym i aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małźeńskie w drugiej rozkładana kanapa w ï łóżko 120cm.

W salonie znajduje się  duży, wygodny stół z ławami, fotele, kominek i wyjście na taras i do ogródka. 

 

  A2 - apartament trzypokojowy, jest lustrzanym odbiciem apartamentu A1. Sklada się z dwoch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym  aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małźeńskie, w drugiej wersalka i łóżko. W salonie znajduje się duży, wygodny stół z ławami, fotele, kominek i wyjście do ogródka.

 

   A3 - apartament dwupokojowy, salon z wyposażonym aneksem kuchennym i jedna sypialnia z łóżkiem małżeńskim. W salonie znajdują się kanapa rozkładana i 2-os amerykanka IKEA. Wygodny stół  z krzesłami i kominek.

 

Okolica

 Leżące w strefie uzdrowiskowej Ustki Poddąbie jest dużą leśną polaną, otoczoną rzadko spotykanym nad morzem bukowo – sosnowym lasem poprzetykanym wielkimi dębami. Poddąbie to najładniejsza miejscowość na polskim wybrzeżu, miejsce idealne dla osób szukających spokoju i odpoczynku – tutaj kończy się droga, a dalej jest już tylko piękna plaża i niesamowite widoki z piaszczystego klifu. 

    Lekko pofałdowany krajobraz zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych - Poddąbie to dogodny punkt wypadowy. Już 6 km na wschód ( w Rowach ) zaczyna się wpisany na listę UNESCO Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorem Gardno, latarnią morską w Czołpinie i pięknymi widokowo szlakami pieszymi (min. na udostępnionym turystom ogromnym byłym terenie wojskowym skąd rozpościerają się fantastyczne widoki na morze, wydmy, górę Rowokół i jeziora Gardno oraz Małe i Wielkie Dołgie).

   Zaledwie 3 km na południe od Poddąbia przebiega wielokilometrowej długości, niezwykle malowniczy rowerowy Szlak Zwiniętych Torówpoprowadzony starym poniemieckim nasypem kolejowym (zatem poziomy, pomimo pagórkowatych okolic Poddąbia). 

   W pobliżu płynie rzeka Słupia, na której wybudowano jedne z najstarszych w Europie elektrowni wodnych (Elektrownia Struga). Sama Słupia ma charakter rzeki górskiej, wędkarze łowią w niej pstrągi i łososie, zaś amatorzy kajaków i pontonów mogą urządzić sobie spływ aż do morza – dotrą do portu Ustce (9km na zachód od Poddąbia ).

Cennik i Regulamin

CENNIK  2021

PROMOCYJNE CENY poza sezonem letnim

W cenie: miejsce parkingowe, pościel, ręczniki, ostatnie sprzątanie.

Miłe i grzeczne zwierzątka po wcześniejszym uzgodnieniu 50zł/dobę/szt

Płatności:

przelew 30% ceny - opłata rezerwacyjna (przedpłata) w celu dokonania  rezerwacji,

zapłata ceny najpóźniej w dniu przyjazdu,

opłata rezerwacyjna będzie zaliczona na poczet ceny w chwili zapłaty.

 


Parter z tarasami i ogródkami, aneksami kuchennymi i ogrodzonym miejscem parkingowym

 

A1 - 3pokoje/6osób 

A2 - 3pokoje/6osób  

A3 -  2pokoje/4osób 

 

 REGULAMIN REZERWACJI w zakładce Cennik i Regulamin

 

bottom of page