top of page

Apartamenty

       Apartamenty A1, A2 i A3 położone są na parterze. Maja własne ogródki i tarasy z ekspozycją południową. Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. Wszędzie ogrzewanie podłogowe i kominki.

 

    A1  -  apartament trzypokojowy, sklada sie z dwoch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym i aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małźeńskie w drugiej rozkładana kanapa w ï łóżko 120cm.

W salonie znajduje się  duży, wygodny stół z ławami, fotele, kominek i wyjście na taras i do ogródka. 

 

  A2 - apartament trzypokojowy, jest lustrzanym odbiciem apartamentu A1. Sklada się z dwoch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym  aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małźeńskie, w drugiej wersalka i łóżko. W salonie znajduje się duży, wygodny stół z ławami, fotele, kominek i wyjście do ogródka.

 

   A3 - apartament dwupokojowy, salon z wyposażonym aneksem kuchennym i jedna sypialnia z łóżkiem małżeńskim. W salonie znajdują się kanapa rozkładana i 2-os amerykanka IKEA. Wygodny stół  z krzesłami i kominek.

 

Okolica

 Leżące w strefie uzdrowiskowej Ustki Poddąbie jest dużą leśną polaną, otoczoną rzadko spotykanym nad morzem bukowo – sosnowym lasem poprzetykanym wielkimi dębami. Poddąbie to najładniejsza miejscowość na polskim wybrzeżu, miejsce idealne dla osób szukających spokoju i odpoczynku – tutaj kończy się droga, a dalej jest już tylko piękna plaża i niesamowite widoki z piaszczystego klifu. 

    Lekko pofałdowany krajobraz zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych - Poddąbie to dogodny punkt wypadowy. Już 6 km na wschód ( w Rowach ) zaczyna się wpisany na listę UNESCO Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorem Gardno, latarnią morską w Czołpinie i pięknymi widokowo szlakami pieszymi (min. na udostępnionym turystom ogromnym byłym terenie wojskowym skąd rozpościerają się fantastyczne widoki na morze, wydmy, górę Rowokół i jeziora Gardno oraz Małe i Wielkie Dołgie).

   Zaledwie 3 km na południe od Poddąbia przebiega wielokilometrowej długości, niezwykle malowniczy rowerowy Szlak Zwiniętych Torówpoprowadzony starym poniemieckim nasypem kolejowym (zatem poziomy, pomimo pagórkowatych okolic Poddąbia). 

   W pobliżu płynie rzeka Słupia, na której wybudowano jedne z najstarszych w Europie elektrowni wodnych (Elektrownia Struga). Sama Słupia ma charakter rzeki górskiej, wędkarze łowią w niej pstrągi i łososie, zaś amatorzy kajaków i pontonów mogą urządzić sobie spływ aż do morza – dotrą do portu Ustce (9km na zachód od Poddąbia ).

Cennik i Regulamin

CENNIK  2024

PROMOCYJNE CENY poza sezonem letnim

W cenie: miejsce parkingowe, pościel, ręczniki, ostatnie sprzątanie.

Miłe i grzeczne zwierzątka po wcześniejszym uzgodnieniu 50zł/dobę/szt

Płatności:

przelew 30% ceny - opłata rezerwacyjna (przedpłata) w celu dokonania  rezerwacji,

zapłata ceny najpóźniej w dniu przyjazdu,

opłata rezerwacyjna będzie zaliczona na poczet ceny w chwili zapłaty.

 


Parter z tarasami i ogródkami, aneksami kuchennymi i ogrodzonym miejscem parkingowym

 

A1 - 3pokoje/6osób 

A2 - 3pokoje/6osób  

A3 -  2pokoje/4osób 

 

 REGULAMIN REZERWACJI w zakładce Cennik i Regulamin

 

bottom of page