top of page

Apartamenty

Apartament C STANDARD  

3pokojowe, położone są na parterze I i II piętrze. Mają własne balkony  z ekspozycją południową. Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. Ogrzewanie podłogowe. 

  Apartament trzypokojowy, składa się z dwóch wygodnych sypialni i salonu z wyposażonym  aneksem kuchennym. W jednej sypialni łóżko małżeńskie w drugiej dwa pojedyńcze łóżka.

W salonie znajduje się  aneks kuchenny, stół z 4 krzesłami, kanapa dwuosobowa, TV i wyjście na balkon.

Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. 

Apartament A1+A2+A3

Położone w budynku przy ul. Słonecznej 8

2 lub 3 pokojowe z tarasami i ogródkami, wyposażone aneksy, parking na posesji.

Apartament C2 STUDIO

2-pokojowe, położone są na parterze I i II piętrze.  Miejsca postojowe na terenie. Wygodne łazienki z oknem, prysznicem. Ogrzewanie podłogowe. 

  Apartament składa się z sypialni i salonu z łóżkiem małżeńskim i z wyposażonym  aneksem kuchennym, jest też stół z 4 krzesłami, kanapa dwuosobowa, TV i balkon

W oddzielnej sypialni dwa pojedyńcze łóżka.

Okolica

Leżące w strefie uzdrowiskowej Ustki Poddąbie jest dużą leśną polaną, otoczoną rzadko spotykanym nad morzem bukowo – sosnowym lasem poprzetykanym wielkimi dębami. Poddąbie to najładniejsza miejscowość na polskim wybrzeżu, miejsce idealne dla osób szukających spokoju i odpoczynku – tutaj kończy się droga, a dalej jest już tylko piękna plaża i niesamowite widoki z piaszczystego klifu. 

    Lekko pofałdowany krajobraz zachęca do wycieczek pieszych i rowerowych - Poddąbie to dogodny punkt wypadowy. Już 6 km na wschód ( w Rowach ) zaczyna się wpisany na listę UNESCO Słowiński Park Narodowy z ruchomymi wydmami, jeziorem Gardno, latarnią morską w Czołpinie i pięknymi widokowo szlakami pieszymi (min. na udostępnionym turystom ogromnym byłym terenie wojskowym skąd rozpościerają się fantastyczne widoki na morze, wydmy, górę Rowokół i jeziora Gardno oraz Małe i Wielkie Dołgie).

   Zaledwie 3 km na południe od Poddąbia przebiega wielokilometrowej długości, niezwykle malowniczy rowerowy Szlak Zwiniętych Torówpoprowadzony starym poniemieckim nasypem kolejowym (zatem poziomy, pomimo pagórkowatych okolic Poddąbia). 

   W pobliżu płynie rzeka Słupia, na której wybudowano jedne z najstarszych w Europie elektrowni wodnych (Elektrownia Struga). Sama Słupia ma charakter rzeki górskiej, wędkarze łowią w niej pstrągi i łososie, zaś amatorzy kajaków i pontonów mogą urządzić sobie spływ aż do morza – dotrą do portu Ustce (9km na zachód od Poddąbia ).

Cennik i Regulamin

CENNIK  2024

PROMOCYJNE CENY

poza sezonem   do -50%

 

    

W cenie: 1 miejsce parkingowe,

pościel, ręczniki, ostatnie sprzątanie,

kort tenisowy i basen latem.

 

  Miłe i grzeczne zwierzątka po wcześniejszym uzgodnieniu 50zł/doba/szt

 

  Płatności:

- przelew 30% ceny - opłata rezerwacyjna bezzwrotna (przedpłata) w celu dokonania  rezerwacji,

- zapłata ceny najpóźniej w dniu przyjazdu, przelew lub gotówka

- opłata rezerwacyjna będzie zaliczona na poczet ceny w chwili zapłaty.

​        Dodatkowa opłata za zwierzęta

 

 REGULAMIN REZERWACJI w zakładce Cennik i Regulamin

bottom of page